Neden Bilge Hayatlar?

Neden Bilge Hayatlar?

  • BUTİK OTELCİLİK HİZMETLERİ
  • HASTA BAŞI MONİTÖRÜ VE ACİL ÇAĞRI SİSTEMLERİ
  • HASTA BAŞI OKSİJEN VE ASPİRASYON SİSTEMİ
  • NG, ÜRİNER VB. UYGULAMALAR
  • 4 MOTORLU MEDİKAL YATAKLARI
  • TEDAVİYE ÖZEL YARA BAKIMI VE KREMLERİ
  • SEDYE İLE ÖZEL BANYO İMKÂNI
  • UZMAN HEKİM VE ALANINDA DENEYİMLİ SAĞLIK VE BAKIM PERSONELİ

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumumuzda geriatri ve rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış sosyal hizmet uzmanlarımızın planladığı haftanın en az 4 günü farklı grup etkinlikleri yapılmaktadır. Kalan günlerde ve grup etkinliğine katılamayacak konuklarımızla ise birebir etkinlikler yapılıyor. Kişinin hem sosyal becerilerini kaybetmemesi hem de depresyondan uzak kalması için profesyonel bir şekilde destek sağlanır.

Bilge Hayatlarda bireyin durumuna ve ihtiyacına göre uzman hekim tarafından planlanan tedavi programı haftanın 6 günü uygulanmaktadır. Gün içerisinde öğleden önce ve sonra olmak üzere elektroterapi, egzersiz ve rehabilitasyon programları uygulanır. Haftanın 3 günü Fizik Tedavi Uzmanı kontrolünde, rehabilitasyon alanında uzmanlaşmış fizik tedavi ekibimizin geri dönüşleriyle kişinin gelişimi takip edilir.

Bilge Hayatlar’da yakınınızın bütün ihtiyaçları personellerimiz tarafından karşılanır. İlaç düzenlemeleri hekimlerimiz tarafından yapılır ve hemşireler tarafından uygulaması ve takibi yapılır. Bütün kişisel ihtiyaçları, kişisel hijyeni bakım personelleri tarafından yapılır. Acil çağrı sistemi sayesinde rutin bakımlar dışında kalan ihtiyaçları ve istekleri anında karşılanır. Bilge Hayatlar olarak refakatçinin yapacağı her hizmet tarafımızdan karşılanmaktadır ve refakatçi talebimiz olmamaktadır.

Kurumumuzda PEG, NG, trakostami, kolostomi ve Oksijen desteği alan konukların bakımı ve tedavisi yapılmaktadır. Tecrübeli kadromuz ile bütün cihazların ve uygulamaların bakımı, değişimi, kontrolü yapılmaktadır. Unutulmamalıdır ki bu cihazların varlığı kişinin fizik tedavi almasına, tekrardan hareketli yaşantısına dönmesine engel değildir.

Bilge Hayatlar’da farklı alanlarda uzmanlaşmış hekim kadromuzdan ve ilgili personelden doğrudan bilgi alabilirsiniz. Fizik tedavi sürecindeki gelişim fotoğraf ve videolarla sizlere sunulur.

Hemen Randevu Alın