OZON TERAPİ

Özellikle havaların soğumasıyla sonbahar, kış aylarında soğuk algınlığı, grip ve diğer hastalıklar artış göstermektedir. Hemen hemen hepimiz yılda en az bir kez bu tarz hastalıklarla karşı karşıya kalmaktayız. Özellikle orta ve ileri yaştaki kişilerin bağışıklık sistemi zayıflaması ile semptomlar daha çok ortaya çıkmaktadır. Tam da bu anlarda geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın imkanlarından Ozon Terapi ile yenilenmek mümkündür.

Ozon Terapi, hastalardan ön görülen cc miktar aralığında kan alınarak ozon ve oksijen karışımıyla birleştirilmekte ve bu yeni karışım hastaya damar yolu ile geri verilmektedir.

Ozon terapi bağışıklık sistemini güçlendirir, enfeksiyon hastalıklarına karşı direnci artırır, kan dolaşımını hızlandırır, tansiyonu düzenler ve kas-eklem ağrılarına çok iyi gelmektedir. Fizik tedavide bölgesel enjeksiyonlar, lokal ağrılı bölgeler başta olmak üzere sırt, bel ağrılarında ve vücudun her yerinde kullanılabilmektedir. Ayrıca yara iyileşmesinde de son derece etkilidir.

Hücrelerimizin sağlıklı çalışabilmesi için oksijenle beslenmesi gerekir. Adeta bir aracın kaliteli yakıt kullanması gibi vücuda verilen kan hücrelerini zenginleştirerek daha hızlı toparlamasına ve daha aktif çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Alanında uzman hekimler, kişiye ozon hakkında bilgi verir. Bireye özel program hazırlanır ve kaç seans yapılacağı planlanır. Uygulama sırasında veya sonrasında kişide herhangi bir yan etki ve ağrı meydana gelmez.

Sizler de Ozon Terapi hakkında detaylı bilgi almak için uzman hekimlere başvurabilirsiniz. Sağlıkla kalın.

Hızlı Randevu Alabilirsiniz